8.kapitola

27. listopadu 2007 v 21:52 | Já |  -Tichá voda břehy mele
Přináším další kapču, omlouvám se že toho tady moc není, ale škola potřebuje více času:)

"Uf, nevím jak vy lidi, ale já jsem unavená a jdu spát. Uvidíme se zítra."
"Eee, nikam tě nepustím."
"Siriusi! Pusť mě ty cvoku."
"Ani náhodou." Grrr....
"Fajn, tak to si potom budu muset uvelebit tady." a s tím jsem se na Siriusovi uvelebila. Chudák koukal vyjeveně, ale pak to použil proti mně a obmotal svoje ruce kolem mě. Pak ještě dlouho kecal s ostatníma, ale to už jsem neslyšela. Usnula jsem totiž schoulená na Siriovi.
Ráno, když jsem se probudila, pořád jsem ležela na Siriusovi. Musím uznat, že se na něm leželo příjemně. Tvářil se fakt roztomile a okolo všichni ještě spali. Podívala jsem se zpátky na něj a neodolala jsem. Pohladila jsem ho po tváři, zastrčila mu neposedný pramen za ucho a políbila ho. Když jsem se odtáhla, hleděla jsem do dvou překvapených bouřkových očí.
"Siriusi, já..." nedořekla jsem a začal mě líbat on. Nechala jsem si to líbit, kdo ví kam by to až zašlo kdyby...."Uah, kde mám brýle?" fakt mám štěstí, že se probudil jako první James. Vylítla jsem od Siriuse jako namydlenej blesk a šlápla přitom Jamesovi na břicho.
"Au, kterej vůl?!"
"Promiň Jamesi, tady máš brýle."
"Ježiš Kate, promiň. Já neviděl, že to ty." ušklíbnu se, jasně že neviděl. Podívám se ještě naposled na Siriuse a s jeho pohledem v zádech odejdu do ložnice. Zase jsem si zkomplikovala život. Zkroušeně dopadnu na postel a zavřu oči. Nevydržím tak však dlouho.
"Vstávat a cvičit!"
"Lily! Proč?"
"No protože je ráno.!
"Ale já mám ještě půlnoc."
"Fajn, ale pak nečekej, že na tebe zbyde nějaká snídaně."
"Snídaně? Proč si to neřekla hned?" a s tím vystřelím směr koupelna, kde se pokusím se trochu zkulturnit a převléct.
"Kate, počkám na tebe dole, jo?"
"Dohure." čistím si zuby:)
Dole na mě čeká ještě James a Remus s Eve. Ti dva to taky dali očividně dohromady. A to je teprve Prosinec, nechci vidět jak to bude vypadat v Květnu to jako fakt ne.
"Můžem?"
"Jasně. Vzhůru na snídani." usměji se a zrovna když se chci zeptat kde nechali Siriuse zmrzne mi úsměv na rtech. Před Buclatou dámou stojí Sirius, ale není sám. Stojí tam s ním Joe a líbají se. Mám sto chutí je oba zaklít, ale k čemu by mi to bylo? Tu radost nikomu neudělám, nebudu tady dělat hysterku. Koneckonců jeho věc s kým se líbá, mně nic nesliboval. Projdu kolem nich a razím sti to na snídani. Myslím, že dneska je čas udělat nějakou lumpovinu....musím se nějak odreagovat....
Celou snídani mě Sirius propaluje pohledem. Ignoruju ho a záměrně se vyhýbám jeho pohledu. Ať se dívá na Joe ta o to stojí. Zvednu se a jdu se projít, hodina začíná až zadlouho. Tak to stihnu. Všechny chodby jsou pěkně vyzdobené. Profesor Kratiknot se vážně snažil, jenom to brnění by nemuselo zpívat.
"Ale, ale kohopak to tady máme? Není to náhodou naše milá mudlomilka Kathrin?" Malfoy...že by si taky řekl, že se půjde projít?
"Ale, ale kohopak to tady máme? Není to náš milý zmijozelský peroxid Luciusek?" paroduji jeho hlásek
Vzápětí mě přišpendlí na zdi."Být tebou tak neprovokuju. To že máš matinku z čistokrevný rodiny ještě neznamená, že se ti nemůže nic stát."
"Nebo co? A nevyhrožuj." nadrzo mu odpovím, si nenechám vyhrožovat a nenápadně se snažím nahmatat hůlku.
"Nebo by si na to mohla šerědně doplatit." Bellatrix se zasměje..ta č.za je tu taky?
"Vážně? No já být tebou drahý Luciusi tak si vyměním podložku nebo ještě něco chytneš." nasadím tón starostlivé matky a konečně nahmatám svoji hůlku.
Bella na mě samozřejmě vylítne"Ty malá odporná špíno!" zasměju se a oba odchodím na protější stěnu.
"Lepší malá odporná špína, než obyčejná děvka." a odejdu, myslím, že po tomhle si budu muset dávat už fakt majzla. Bella si to nenechá jen tak líbit, není ten typ. Teď mě tak napadá, že bych mohla vykouzlit přes celou chodbu trní, abychom nemuseli na hodinu. Je to sice ohraný, ale stále účinný.
"Věnujte mi prosím Svoji pozornost. Je mi líto, ale budeme muset přesunout výuku Lektvarů sedmému ročníku Nebelvíru, Zmijozelu a hodinu Dějin kouzel a čar taktéž sedmým ročníkům, ale tentokrát Mrzimoru a Havraspáru. Jelikož někdo na chodbě, kde se učebny nacházejí," podívala se po mně a po pobertech jako kdybychom to mohli udělat mi "vyčaroval hradbu trní, které prozatím nejde odčarovat. Než jej odstraníme máte volnou hodinu, kterou jistě využijete na přípravu do jiných hodin." zašklebím se, už to vidím jak všichni se jdou učit. A spolu s davem jdu ven na pozemky užívat si sněhu, kterého napadlo opravdu dost.
"AAA, který pako mi hodilo tu sněhovou kouli za krk?"
"Ha, hi." "Lily?!" tomu nevěřím....Odplata bude sladká! Sladce se usměju a vyválím Lily v kupce sněhu. Což se zase nelíbí Jamesovi a vyválí mě vedle Lily. Vypadáme teď jak dva sněhuláci:)
"No dobrý. Hele vy dva já už jdu do hradu tak to tady nepřehánějte." oklepu ze sebe trochu sněhu a odcházím se osušit do věže. Před Buclatou dámou se však srazím s mírně naštvanou Joe.
"Ahoj, deš dovnitř?"
"Ou, ahoj Joe. Jo, jdu co se děje?"
"Potřebuju mluvit se Siriusem a tahle baba" kývne směrem k Buclaté dámě "mě nechce pustit dovnitř. zavoláš mi ho, jestli bude uvnitř?"
"Jasně. Tak chvilinku....Carpe diem." a zmizím v otvoru. Sirius sedí v křesle a asi nad něčím přemýšlí. Vypadá...A dost!
"Siriusi?" už jsem naštěstí vysvlečená z kabátu, takže nevypadám sněhulácky jako před tím. Ale Sirius mě nevnímá. "Siriusi!" Zahučím trochu hlasitěji a skloním se k němu blíž.
"Ano?" vybafne na mě a shodí mě k sobě na klín.
"Za á-pusť mě a za bé-venku na tebe čeká Joe." na chvíli se zamyslí
"Za á-nepustím a za bé-je mi to jedno. Ať si tam klidně třeba vystojí důlek. Chci ti vysvětlit to ráno."
"Mně je to jedno Siriusi. Nic mi nevysvětluj." a snažila se mu vytrhnout.
"No tak Kate. Prosím uklidni se a poslouchej."
"Ne a pusť mě kruci. Já nic vysvětlovat nechci, nic spolu nemáme takže...." nedořeknu to, protže mě chytil silněji a políbí. Mám toho právě tak dost, ikdyž nechcu dám mu facku a začnu na něj křičet. Co na tom, že na mě kouká těch pár očí co zůstalo ve věži.
"Tak a dost. Dej mi pokoj a padej za Joe. Ona tam na tebe čeká a mě si nevšímej. Já nestojím o to být další v řadě." chudák kouká vyjeveně.
"Fajn! Já to myslel vážně, ale když nemáš zájem, tak půjdu za Joe. A mimochodem, to ráno se na mě vrhla, protože jsem se s ní chtěl rozejít kvůli tobě." odchází. Asi jsem se spletla, když jsem si myslela, že koukal vyjeveně.
"Mně je to jedno, Blacku! Dělej si co chceš." zahučím ještě za jeho mizejícími zády a jdu nahoru do ložnice nějak se zaměstnat.

Tak doufám, že jste to vydrželi číst až do konce a opět byla bych moc ráda za komentáře:)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Péťa Péťa | Web | 27. listopadu 2007 v 21:53 | Reagovat

super blog pls hlasuj promě v soutěži Miss of November na www.monikusa.blog.cz Jsem tam jako Péťa...Předem děkuju=o)Kdyžtak sipísněte co by ste za to chtěly ju?

2 Jenny Jenny | Web | 11. prosince 2007 v 11:16 | Reagovat

Skvělý!!! U tejhle věty: "Vážně? No já být tebou drahý Luciusi tak si vyměním podložku nebo ještě něco chytneš." Jsem dostala výřach, chudák Bella/*ironie*/=D Jinak nádherná kapitola...

3 evelis evelis | E-mail | Web | 3. února 2008 v 11:48 | Reagovat

úžasný,vážně,čučím:D jak vyjevený sele:D

4 MarryT MarryT | Web | 17. května 2008 v 21:52 | Reagovat

Konečně se to pořádně rozjíždí! Nejdřív peroxid Malfoy a ted skoro milostná hádka se Siriusem

5 luckily luckily | Web | 8. srpna 2008 v 22:15 | Reagovat

skvělý!

nejlepší asi bylo to, jak řekla Lusiusovi, aby si vyměnil podložku.:)) tak u toho jsem se tlemila jak blázen..

6 evi evi | 9. října 2008 v 13:19 | Reagovat

fakt děsná legrace - to s tim zpívajícím brněním mě dostalo:-DD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama