15.kapitola

22. prosince 2007 v 21:33 | Já |  -Tichá voda břehy mele
Další kapitola:)

Tak konečně přináším další kapitolu, byla by tu už dřív, ale nějak mi opět blbnul počítač. Nevím co s ním je asi si taky potřebuje dát volno či co...No, ale to je jedno tady je kapitolka. Není moc dobrá, dle mého, tak to berte s rezervou. Líp to už asi nenapíšu a opět, za komentíky budu vděčná.....

Sednu si na kraj a koukám na oblohu. Zážitky z dneška mě musely dost unavit, protože jsem usnula. Ono se není vlastně ani divit nejdřív Matt se Siriusem. Brumbál, s mámou pak Lily, že se má vdávat a k tomu ještě hádka s Jamesem.
********

Když jsem se pak probudila nejen, že mi nebyla zima, ale dokonce tak nějak na mě u mně ležel obrovský černý pes. Vypadal jako smrtonoš, ale byla jsem si jistá, že to on není. Začala jsem ho hladit a asi jsem ho vzbudila, protože se lekl a uskočil kousek ode mne. Pak se uklidnil a vrátil zpátky.
"Ššš, klid. Já ti neublížím....doufám." Podívá se na mě tak zvláštně. Jeho pohled mi příde tak známý.
"Neviděli jsme se někde?" Musím se usmát, když kývne hlavou na stranu.
"A jak si se sem vlastně dostal, co? Protože pochybuju, že by si byl mazlíček Filche. Ten psi nesnáší." To drbání se mu fakt líbí, různě se nakrucuje, abych ho poškrábala vážně všude. "Víš ty psisko, že máš o hodně lepší život než já?" Při oslovení psisko se ohradí zavrčením. "No jo já vím, promiň. Ale je to tak. Netrápíš se láskou a nemusíš řešit problémy s příkazy rodičů a jinými starostmi." Mluvím k němu a přitom se kouknu na hodinky, ani ne proto, abych zjistila kolik je, ale jen ze zvyku. Při pohledu na ně se však zděsím, je půl dvanácté.
"Pane Bože, no nic zvíře musíme se rozloučit. Musím jít už do věže spát. Takže ahoj někdy příště." Rozloučím se a chystám se odejít. K mému překvapení se však pesan drží za mnou.
"Hele, já ti nechci nic říkat, ale se mnou nemůžeš jít." Zastaví a podívá se zkoumajícím pohledem a pak se vrhne s vrtícím ocasem, snaží se mi olízat tváře. "Neee, dobře, vzdávám se...." Rezignuju a je vidět, že ho těší...potvora jedna, černá, chlupatá..."Ale jestli tě objeví tak tě neznám.....jasné?"
"Haf."
"To beru jako odpověď. Tak pojď." Vedu ho chodbami u kterých si jsem opravdu jistá, že v nich nikdo nebude. Před Buclatou Dámou ho však zabrzdím. "Počkej....uděláme to takhle....já ji zabavím a ty ji sežereš..." Podíváme se na sebe a vidím na něm tvář typu Blázníš? Ještě mi bude blbě. "Promiň,humor....Já ji zabavím a až se odklopí tak rychle proběhni, souhlasíš?" Ani nečekám a jdu rovnou k obrazu.
"To jste zase vy?" Zeptá se mě mrzutě dáma.
"Taky vás ráda vidím, jak jste se dnes měla? A málem bych zapomněla heslo zní Bojuj statečně." Buclatá dáma ještě něco zavrčí, ale skoro hned se odklopí. To je signál pro mě, abych mávla na psa. Asi bych mu měla dát jméno, nechce se mi na něj volat pse. Jakmile proběhne, protáhnu ho nahoru do ložnice. Všichni už naštěstí spí, nechce se mi vysvětlovat, kde jsem byla a už vůbec co tady dělám s psem..
Tak tady budeš spát," Ukazuju mu místo pod postelí, což se mu jaksi nelíbí a okamžitě vyskočí na mou postel. "Já se z tebe zblázním." Lamentuju tiše a zatáhnu závěsy od postele.
"Teď ti ještě dám jméno, neva?...." Neprotestuje a jen čeká co ze mě vypadne. "Hmmm....tak co třeba.....Čmuchal?" Líbí se mu to. Souhlasně zamručí a ještě víc se zavrtí v mé posteli. "Ale teď už bychom mohli jít spát, jinak ráno nevstanu." Zachumlám se vedle něj a usnu.
Ráno se mě někdo snaží vzbudit nejspíš Lily.
"Lily nech mě ještě spát, já ještě nechci vstávat." Zamručím a převalím se na druhý bok. To mi, ale dlouho nevydrží.
*********
Tolik mi chybí, její dotyky, pohledy, usměvy a polibky. Lily mi odmítá cokoliv říct, James drží jak jinak s ní a Remus to raději nekomentuje a já? Misto abych to řešil začnu pít nebo se s ní hádat. Randění s holkama taky nepomáhá, nejhorší je když řeknu nějaký holce místo jejím jménem jménem Kate.
Vzdychnu si. "Vzdávám to." Zašeptám do větru a chystám se odejít z věže, dneska s Mattem to bylo bezva, pozorovat Kate jak mu to vysvětluje....najednou ucítím tu vůni, její vůni, vůni lučního kvítí se směsí kopretiny. A pak uvidím i ji jak sedí na kraji věže a kouká na oblohu. Musí být hodně unavená, protože po chviličce usne. Chci ji zvednout a odnést do její ložnice, ale pak mě napadne něco lepšího. Proměním se, jedině asi tak zjistím co mi tají. Po své přeměně si k ní opatrně lehnu, zahřívám ji, aby ji nebyla zima a zkoumám její tvář. Každičký její zákrut, záchvěv. Je tak krásná, když spí a pak se ji najednou zachvějí víčka a ona se probudí. Leknu se, když se na mě podívá a začne mě hladit.
"Ššš, klid. Já ti neublížím....doufám." Když mi tohle řekne, uvědomím si, že ikdyby mi prováděla Cruciatus nevadilo by mi to a dál bych ji miloval. "Neviděli jsme se někde?" Tohle mě dostane stačím jen pohnout hlavou, ale ona už pokračuje dál ve svém monologu. Už jsem si myslel, že mi řekne co ji trápí, ale ona se koukne na hodinky a chce jít pryč. Jako by se bála, copak to se tolik bojí setkání se mnou?
Přes její počáteční nechuť vzít mě sebou, ji přesvědčím a tak se dostanu až k ní do postele. Má ji pěknou, jen škoda, že ji poznávám takhle. Dokonce mi dá jméno...Čmuchal. Pak usne, mě se spát vůbec nechce a tak ji znovu jen pozoruji a chráním. Musím se hodně držet, abych se neproměnil zpět je tak nádherná....
Ráno se ji snažím vzbudit, ale moc se jí nechce. Něco mi jen zamumlá a převalí se na druhý bok. Nevím co mám dělat, přece jen by bylo divný kdybych si jen tak sám odešel a pak mě něco napadne. Rozhlédnu se jestli není vidět přes závěsy a proměním se zpět do lidské podoby. Skloním se k ní, něžně ji políbím a když mi začne oplácet polibek prohloubím ho. Vím, že kdyby byla vzhůru takhle by mi to neoplácela.
"Siriusi...." Úplně se leknu a rychle se proměním do psí podoby.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 aaa aaa | 22. prosince 2007 v 21:38 | Reagovat

Našiel som super web - www.TopHry.net - dá sa tam zahrať kopu online hier úplne zadarmo a hry idú aj stiahnuť! Všetkým odporúčam!

2 Jenny Jenny | Web | 23. prosince 2007 v 10:24 | Reagovat

Jak není dobrá?? Je přímo nádherná!! Romantická.../*se zasněným výrazem zírá na obrazovku*/ Uplně božská kapitola, moc se těšim na další!

3 Dragea Dragea | E-mail | Web | 25. prosince 2007 v 20:38 | Reagovat

Suprová kapitolka :)

4 evelis evelis | E-mail | Web | 3. února 2008 v 12:58 | Reagovat

vááááááááááááááááátak to e nej,nejnje.D páni já čubrník:D klobouk dolů super,konec kometl,jdu číst:D

5 MarryT MarryT | Web | 17. května 2008 v 22:38 | Reagovat

Héééj, takovej konec!!! Já jdu raději na další!!! Ale je to super!!

6 luckily luckily | Web | 10. srpna 2008 v 17:28 | Reagovat

heej, tak to useknout! že se nestydíš!:)

ale jinak, je to moc nádherné!

7 evi evi | 9. října 2008 v 14:16 | Reagovat

parádní nápad s tím psiskem!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama