IZMDS 6.kapitola - Že by něco tušil?

5. června 2008 v 18:02 | Danula |  - I Zmijozel má dobré srdce
Po opět dlouhé době další kapitola tentokrát k I Zmijozel má dobré srdce.
Musím vás zklamat pokud čekáte zprávu, že přidám něco k ostatním, ale zítra jedu pryč a nejspíš to už nestihnu hodit do počítače. Chtěla jsem, opravdu ano a taky by mi to vyšlo, kdyby mi dnes neoznámili, že se odjíždí už zítra. Tudíž to nemůžu stihnout. Promiňte.

Celý týden jsem se jim obou vyhýbala. Severusovi, protože mě naštval a tak trochu jsem chtěla, aby si zkusil on jak je těžké bavit se s člověkem, který neodpovídá. No a Jamesovi….Jamesovi proto, že jsem chtěla, aby si pořádně promyslel co vlastně chce. Řeknu vám, ale bylo těžké se mu vyhnout…Zajímalo by mě jak vždycky věděl, kde, kdy jsem. Tak jako nyní.
Seděla jsem v odlehlém koutě knihovny, kam nikdy nikdo nechodil a nešlo tam ode dveří ani vidět. James, ale neomylně zamířil ke stolku, ze kterého na mé místo bylo vidět přímo perfektně. Sednul si a propaloval mě pohledem. Nervózně jsem se ošila. Tohle mi dělal dost často, znervózňuje mě a já se pak nemůžu na nic soustředit. Ale rozhodla jsem se, že tuhle hru můžou hrát dva.
Zastrčila jsem si uvolněný pramen vlasů zpět za ucho, aby mi bylo lépe vidět do obličeje. Pak jsem si otevřela knížku, naslinila prst a nalistovala příhodnou stránku. Přečetla si dva řádky, zklamaně vzdychla a celý proces znovu opakovala. Přitom jsem po očku sledovala jak James zareaguje. Jeho překvapený pohled byl k nezaplacení a když jsem si natáhla nohy v sukni před sebe, přidušeně vzdychl on. Nevím, ale kdyby ho teď viděli nejspíš by si mysleli, že mu někdo ukradl zlatonku. Tak zklamaně vypadal. Hravě jsem se usmála a rozepla jeden knoflíček na školním hábitu.
Měl by dostat cenu za rekordní start, protože takhle rychle by nevyběhl ani Zátopek.Nevím ani jak, ale najednou seděl James a já byla na jeho klíně. Rukama mi mapoval pod hábitem moje tělo a ani já nezůstala pozadu. Jednou rukou jsem mu zajela do vlasů, abych ho měla co nejblíže a druhou mu hladila hrudník. Oba jsme do polibku vložili potlačovanou vášeň, něhu a lásku, kterou jsme k tomu druhému cítili. Bylo příjemný zase cítit jeho ústa po tak dlouhé době.
Dospěla jsem k strašnému zjištění, že i když jsem nechtěla tak jsem se do tohohle kluka s úžasnýma očima, rtama a vypracovaným tělem (a to ho hladila jen přes košili!:D pozn. autora) zamilovala. Tohle zjištění mi vyrazilo dech. Jen tak si tu sedím v objetí Nebelvírského chytače a on mě hladí po vlasech. Prostě ukázkově zamilovaný pár. což mě přivádí k děsivé myšlence jestli on miluje mě? Mohla bych se ho zeptat, ale naštěstí nás vyruší jiná osoba z Nebelvíru.
Vyděsím se a začnu se sápat ven z Jamesovi náruče. James to pozoruje velmi pobaveně a vůbec se mi nesnaží pomoci spíše naopak. Ruce mi držel stále kolem pasu a usmíval se od ucha k uchu.
"Meg? Ježiš promiň…" Začal se vyrušovatel omlouvat a se mnou to málem seklo.
Víte kdo nás vyrušil? Schválně hádejte…..Dám vám i malou nápovědu. V knihovně je jako doma. Pořád nevíte? A co takhle jdou ji skvělé lektvary? Už vám to dochází? Před námi stála zaskočená Lilyan Evansová.
"Lily?! Počkej." Vykřikla jsem tlumeně. Možná jsem ani nemusela, pořád stála na tom samém místě. Mě se konečně podařilo vstát, takže jsem už stála normálně.
"Co si potřebovala?"
"Sháněl se po tobě profesor Brumbál." Když mi to oznamovala koukala spíše za mě, na Jamese.
"A neříkal co chce?" Zkusila jsem.
"Ne."
"Aha, díky." Lily se otočila a normálka v klidu odešla jako by nic neviděla. Nevím jestli bych se takhle zachovala já, kdybych viděla nějakou holku s klukem, který se mě celých šest let snažil dostat.
Otočila jsem se na Jamese, že mu pěkně vynadám, ale nedal mi šanci. Políbil mě a tím pádem i umlčel.
"Odchytnu si tě až se budeš vracet."
"Dobře." Zahuhlám malátně. Posbírala jsem tedy svoje věci a už se chystala odejít ze své skrýše, ale opět mě zastavil James. Kdo jiný by tak měl, že?
"A co pusa na rozloučenou?"
"Myslela jsem, že to byla ta před tím." James se zamyslel.
"Ta byla, aby si se nezlobila."
"Aha." Jo, dobře, políbila jsem ho, ale jenom krátce. Nechtěla jsem, aby strýc dlouho čekal.
"Zkus čokoládové šváby." Nechápavě jsem se na Jamese podívala. Radši se nebudu ptát odkud zná heslo.
Chodbami jsem přemýšlela. Já vím, už zase. Dělám to nějak často, ale chápejte. Nestává se často, že se zamilujete do člověka z nepřátelské koleje a k tomu to vyšlo. Dobře nám to ještě úplně nevyšlo, ale doufat se smí ne?
"Čokoládový šváby." Hle, chrlič ustoupil a nechal mě vyjet nahoru.
"Ahoj strejdo." Rozrazím dveře a zůstanu stát. V místnosti sice je strýc, ale není sám. Ne nebojte není tam s ním teta Minerva, ale nějaký cizí, vysoký chlap v černém plášti.
Zraky obou se podívaly po vyrušiteli tedy mě.
"Ehm….Pardon?" Zkusila jsem.
"Další Brumbál?" Prohlásil povýšeně onen muž, ale jakmile si všimnul mého kolejního znaku na tváři se mu vyrýsoval úšklebek.
"Potomek se nevydařil? zajímavé." Moc sympaticky na mě tedy nezapůsobil a to jak si mě prohlížel? Bez tak nějaký úchylek….
"Sorry, ale je jedno v jaké jste koleji. Důležité je jaké máte hodnoty." Strýcovy se na tváři mihl stín úsměvu. Navíc jsem si moc dobře všimla pobavených jiskřiček v jeho očích.
"To se pleteš dítě." Sykl nenávistně.
"Tak to se potom musí plést Moudrý klobouk, ale vsadím se, že zrovna u vás to trefil přesně." Pomalu jsem přešla ke stolu a stála čelem k němu. Rychle jsem, ale zase uhnula, v jeho očích jsem spatřila tolik nenávisti.
"No, Tome myslím, že jsi chtěl už jít." Ukázal mu strýc velmi galantně dveře.
"Jak myslíte Brumbále." Zasyčel a odešel pryč. Zatvářila jsem se zklamaně, čekala jsem odchod s většími grády.
"Posaď se Megan." zdá se mi to nebo je unavený?
"Zas tě otravují šílenci, kteří prahnou mít tvůj podpis?" Jednu dobu to bylo hrozný, strýc Albus je totiž držitelem Merlinova řádu a každý kouzelník, ho považuje za nejlepšího kouzelníka všech dob. Slabě se na mě usměje kývne.
"Něco takového."
"Aha." Víc mi nejspíš neřekne.
"A proč si mě sháněl?" Strýc se na mě podíval jako by si na něco právě nyní vzpomněl.
"Megan víš kolikátého už je?" Kolikátého je?
"Pf…Nevím, konec října?" Pobaveně se usmál.
"Holčičko, ty si snad zamilovaná. To je poprvé, kdy jsi zapomněla na své vlastní narozeniny." Zkoprněla jsem, že by něco tušil? To není možné, vždyť ani já sama to nevěděla tak jak by mohl on? A pak jsem si to uvědomila já měla narozeniny! Jak jsem mohla zapomenout? Vím jak, ale to je jedno.
Zůstala jsem zírat jako leklá ryba. Jsem strašná.
"Ale nevadí. Tím lépe pro mne, aspoň můžu dělat, že já nezapomněl." Mrkl přes své půlměsícové brýle a vytáhl balíček s dopisem.
"To je stejně už jedno, nemyslíš? Já sama na ně zapomněla." Přešla jsem k Fawkesovi, strýcovu fénixovi. Zrovna teď má každým dnem zemřít, aby se mohl znovu zrodit ze svého popela, ale stejně je kouzelný.
"Ten balíček je ode mě. Najdeš tam i klíček ke svému trezoru od své matky."
"A ten dopis?" Párkrát s dopisem otočil v ruce jako by ho snad pálil a pak mi podal i ho.
"Ten je od tvého otce." Cukla jsem rukou takže místo, aby dopadl na mou ruku začal pomalým tempem padat k zemi. Než jsem stačila cokoli říci, strýc mě vážným hlasem přerušil.
"Prosím tě, aby sis ho přečetla. Nic víc, nic míň. S tím kdo je náš otec nic neuděláme, ale můžeme se s tím vyrovnat."
"Proč mi ho dáváš? Víš, že s ním nechci mluvit."
"Ano, ale jsi plnoletá a musíš se naučit postavit se věcem čelem."
"Dobře, ale jen proto, že mě o to prosíš ty." Sebrala jsem dopis ze země a šla pryč. Ráda bych si se strýcem promluvila, ale myslím, že dneska na to není vhodný čas. Navíc bych se nejspíš neubránila výčitkám na svého otce. Nechutně a zároveň vražedně jsem se dívala na dopis ve svých rukou. Měla jsem sto chutí ho hned teď roztrhat na malé kousíčky a spálit, ale slíbila jsem, že si ho přečtu.
"Ahoj krásko." Dneska už podruhé jsem sebou málem sekla. Tohle není normální plížit se hradem tak, aby vás nikdo neslyšel.
"Ahoj." Zamručím v odpověď.
"Co ti ten dopis udělal, že na něj koukáš tak vražedně?" Zeptal se mě James, když mě unesl do opuštěné učebny a usadil si mě na klín.
"Je od mého otce." Asi jsem se zatvářila dost nechutně, protože se na mě pátravě zadíval. Zhluboka jsem se nadechla a začala vysvětlovat.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Ťuk, ťuk....

ťuk, ťuk..

Komentáře

1 Lia Lia | 5. června 2008 v 18:23 | Reagovat

jooooooooooooj...ten konieeeec....tha ty...si..uz som zvedava na dalsiu kapcu..ale pekna kapca.

2 Nelll Nelll | Web | 5. června 2008 v 18:40 | Reagovat

superr x)x)x)

3 Nelll Nelll | Web | 5. června 2008 v 18:40 | Reagovat

a na jak dlouho jedes pric???

4 Danula Danula | E-mail | Web | 5. června 2008 v 18:45 | Reagovat

jedu na si pet dní? vracím se ve stredu vecer, ale blok na psaní si beru;) tak snad něco napíšu

5 Hope Hope | E-mail | Web | 5. června 2008 v 22:27 | Reagovat

krásný...moc se ti to povedlo

6 jayne jayne | Web | 6. června 2008 v 14:45 | Reagovat

___________________________$$$$$$$$$

___________________________________$$$___$

___________________________$$$____$$$$

_________________________$$$$$$$__$$$$$$$$$$$

_______________________$$$$$$$$$___$$$$$$$$$$$

_______________________$$$___$______$$$$$$$$$$

________________$$$$__$$$$_________________$$$

_____________$__$$$$__$$$$$$$$$$$_____$____$$$

__________$$$___$$$$___$$$$$$$$$$$__$$$$__$$$$

_________$$$$___$$$$$___$$$$$$$$$$__$$$$$$$$$

____$____$$$_____$$$$__________$$$___$$$$$$$

__$$$$__$$$$_____$$$$_____$____$$$_____$

__$$$$__$$$_______$$$$__$$$$$$$$$$

___$$$$$$$$$______$$$$__$$$$$$$$$

___$$$$$$$$$$_____$$$$___$$$$$$

___$$$$$$$$$$$_____$$$

____$$$$$$$$$$$____$$$$

____$$$$$__$$$$$___$$$

____$$$$$___$$$$$$

____$$$$$____$$$

_____$$$$

_____$$$$ ####,____,####"

__"###,__,####"

___"####.####"_____,,,,,,,,,,,

____"######"____,########,,___####____,####

______####_____#####""####,__####____####

______####____,####____####_,####____####

______####____,###,____####__,####___####

______####_____"####,,####"____"####,,####

______####_______"######"______"######"

Pošli toto všem svím SB...Je to pro ne,aby vědeli jak je máš ráda...Proto ti to taky posilam xD...

7 Cattgirl Cattgirl | E-mail | Web | 6. června 2008 v 22:46 | Reagovat

To bylo krásný!:) Já chcu JimmihoxD

8 Dragea Dragea | E-mail | Web | 13. června 2008 v 13:56 | Reagovat

Dobrý, ale prosímtě, změň si to pozadí...

9 evi evi | Web | 21. listopadu 2008 v 22:19 | Reagovat

Tom? Tom Raddle? Hustý!

A to jak James díky plánku vždycky ví, kde ji má hledat, to je prima nápad!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama