Červenec 2008

Nové spřátelení!

31. července 2008 v 19:00 | Danula |  Mé řeči
Ahojky:)
Mám tu nové spřátelení s blogem enjoying. Určitě jukněte, je sice teprve v začátcích, ale něco si určitě najdete a já si myslím, že to bude čím dál lepší:)

Miluji tě....Nenávidím tě....

26. července 2008 v 9:33 | Danula |  Povídky
Tohle jsem napsala včera, nevím co mě to popadlo, ale tak nějak to vystihuje moji momentální náladu. Snad se bude líbit. Písnička je od Evanescence - Missing nevím jak vám, ale mě se to u toho poslouchalo více než dobře.
Mimochodem nevím jestli to zařadit přímo do HP povídek, hodí se to přímo na jednu osobu, ale bohužel i do normálního života takže bych to nechala tak nějak na rozhraní ať si to každý rozebere jak chce:)

William Shakespeare - 47 sonet

25. července 2008 v 13:15 | W. Shakespeare |  Výroky, útržky....
Dneska se to možná rozjede:)
Do tohoto sonetu jsem se zamilovala, ale popravdě zamilovala jsem se do všech jeho sonetů:)

ŽpŽ 2. kapitola - Otázky bez odpovědí

25. července 2008 v 12:44 | Danula |  - Život po životě
Tak konečně se mi to rozjelo
Konečně jsem tady. Vím trvalo to dlouho, ale dočkali jsme se. Sice nejsem spokojená s tím co jsem napsala, ale myslím, že můj chorý mozek už nic lepšího nevymyslí:)No, aleuvidíte sami. Navíc to není ani moc dlouhé takže je myslím jasné co bych tam chtěla změnit.
P.S. četla jsem si vaše komentáře u všech povídek a moc vám chci poděkovat, že sem chodíte a čtete ty moje bláboly, moc mi to pomáhá obzvlášť tehdy, když mám špatnou náladu a chci s tím vším seknout...
P.P.S. pak to ještě upravím, ale teď mi z blogu zase tečou nervy, opět neposlouchá...grrr

Právě teď tady měla být druhá kapitola od Život po životě!....

25. července 2008 v 9:11 | Danula |  Mé řeči
A víte proč tu není? Protože ta pí.. blog.cz mi to odmítá zveřejnit!
Pracuju na tom už od včerejška, ale on mi to prostě nezveřejní!!!! Takže prosím nemyslete si, že na vás kašlu to ani náhodou jen má snaha něco uveřejnit narazila na toho ignoranta.

Spřátelko:)

19. července 2008 v 10:30 | Danula |  Mé řeči
Já vím, já vím, já vím.....
Po fakt dloooouhé době se hlásím zpět:) A slavnostně přísahám, že pracuji na všech svých povídkách takže by se tu mohly objevit co nejdřív, ale proto tu nejsem.
Jak jste si jistě všimli nadpisu mám nové spřátelení, je jím nell. Na tomto blogu najdete pěknou povídku Poberti na druhou, která určitě stojí za přečtení. Já se u ní vždycky bavím.
Takže mrkněte ať o něco nepřijdete a zatím pa.

Oznamko a video

9. července 2008 v 17:54 | Danula
Opět zpět.
Chci se omluvit, že nic nepřidávám, ale mám pracovní nasazení a když se dobelhám domů jdu okamžitě spát a když už mám volno tak odpočívám a bohužel mi na psaní nezbývá čas a ani nálada.
Mám sice napsanou půl stránky k Pomsta, nebo něco víc? a větu k Miluji, přestože nesmím, ale nemůžu se dokopat k tomu, abych to dopsala. K tomu jsem začala psát asi před týdnem novou povídku, kde mám sice dvě stránky, ale tak jako u již zmíněných povídek jsem se zasekla i zde:( Ale doufám, že něco přece jen napíšu....
Upřimně doufám, že vy si své prázdniny užíváte lépe než já.
Teď ale proč tu jsem...Mám tu dvě videjka s nádhernou muzikou.
Ta první je Rihanna - Cry
A tou druhou Moya See - Tell me now (What you see)

IZMDS 9.kapitola - Modré z nebe

2. července 2008 v 11:38 | Danula |  - I Zmijozel má dobré srdce
Tak po opravdu dlouhé době se hlásím s povídkou.
Doufám, že si začátek prázdnin užíváte a dovolené máte naplánované. Já letošní prázdniny vidím jako jednu velku práci. No alespoň budou penízky....
Moc se omlouvám, že to trvalo tak dlouho, ale nebyla nálada a podezřívám múzu, že mi někam zdrhla, protože jsem absolutně neměla nápady.
Mimochodem ten sonet je opět od pana W. Shakespeara a hudba od Linkin park. Psala jsem to u toho a myslím, že se to k tomu hodí.