Listopad 2008

29. kapitola - Zase problémy?......Ale kdepak, něco mnohem příjemnějšího

23. listopadu 2008 v 20:27 | Danula |  - Pomsta nebo něco víc?
Nazdárek:).........Po stráááááášně dlouhéééé době hlásím návrat. Nevím na jak dlouho a už vůbec netuším jestli tahle kapitola stála za to čekání, ale i tak doufám, že se najdou tací, kteří to ocení. Přiznám se, že z ní mám rozporuplné pocity. Možná je to z tak dlouhé pauzy, možná z toho co se tam děje. Nevím. No nic, dost mého tlachání, vzhůru do čtení!
Ještě něco...Je věnována všem lidem, kteří sem chodí a hlavně věrným čtenářům. Slibuji, že doženu mou ztrátu na vašich povídkách v blízké době, takže se těžte na komentáře:)

Malá změna + Eye of the tiger v provedení Jensena Acklese

9. listopadu 2008 v 16:20 | Danula
Jsem tu jen naskok....Dneska jsem napsala asi jen tři věty, ale něco se mi pomalu rýsuje v hlavě, snad to hodím konečně na papír.
Mimochodem moc děkuju holkám, že mě pochopily.
Teď k tomu druhému, musím se podělit o něco co mě dost drží nad vodou (mimo hudbu co poslouchám normálně) je to scéna ze Supernaturalu, kdy Jensen Ackles řádí na Eye of the tiger...No podívejte se sami;)


Omlouvám se.....

3. listopadu 2008 v 20:08 | Danula |  Mé řeči
Ahojky....Jistě jste si všimli, že to tu teď tak nějak drhne.....
Ne, nebojte, tohle není zpráva o tom, že končím....
Jen mám menší problém....Nemůžu svoje myšlenky dát do souvislého a smysluplného textu. A nutit se, mi taky bohužel nepomáhá....
Proto prosím mějte ještě trochu trpělivosti, slibuji, že jen co to přejde vrhnu se do dalšího psaní.....Díky vaše Danula