Leden 2009

IZMDS 11. kapitola - 3 dny všechno změnily

17. ledna 2009 v 16:19 | Danula |  - I Zmijozel má dobré srdce
Bez nějakých skrupulí přeji pěkné počtení. Snad jen, Megan v téhle kapitole se mi líbí více než v celé dosavadní povídce, po přečtení snad pochopíte. Jo a omlovám se za smíření se Jamese se Siriusem tak holčičím způsobem, ale nevěděla jsem jak jinak je dát dohromady.

Globus - Orchard of mines

8. ledna 2009 v 16:22 | Danula
Myslím, že omluvy jsou u mě už zcela zbytečné. Jednak proto, že sem moc často nechodím a pak proto, že už vám to musí lézt krkem. To je samá omluva a sliby a skutek utek. Takže tentokrát žádné omluvy, žádné sliby jen hudba, která zabírá momentálně číslo jedna v mém hudebním srdci.
Mimochodem, kdyby ji náhodou měl někdo coby mp3 vůbec bych se nezlobila, kdyby mi ji poslal na meil. Byla bych mu za to velice vděčná;)
A ještě maličkost....Blog se určitě neruší (zatím) maximálně se sem nějakou dobu bude přidávat jen hudba nebo mini článečky. Je to záběrem ve škole a pak taky tím, že přecházím angínu nebo tak něco. Sama nevím, ale dost mě to unavuje což způsobuje, že jsem ráda, že se dostanu ze školy domů a naučím se tak akorát na zítřek....Sakra to už je zase omluva....Jsem nenapravitelná....KONEČNĚ!!