31. kapitola - Nové informace

24. února 2009 v 21:43 | Danula |  - Pomsta nebo něco víc?
Ahojky další kapitola k Pomsta nebo něco víc? Upřímně nevím jak to ukončit...Teda vím jak, ale nevím jak se k tomu dostat. Musím tam ještě tolik věcí vyřešit...No uvidíme co mě napadne:)
Zatím si to užijte a když tak mi nechte v komentáři co si o tom myslíte a když tak i jakou další kapitolu byste chtěli.
Jsem otevřena všem vašim návrhům. Pokud byste chtěli i Bratrstvo mrtvých tak mi nezapomeňte napsat o jakou postavu byste měli zájem popřípadně jestli výběr necháte na mně:)


Zrychlené dýchání, potůčky tekoucího potu po celém jejím těle smícháné se slzami. Vzpřímeně se posadila na posteli a dala hlavu do rukou. Byly to už čtyři týdny od Siriusovi smrti a jí se ve snech objevovalo pořád to samé.
Jeho tělo ležící uprostřed parku. Oči propalující ty její a pak naprostá beznaděj. Zprvu se budila s křikem, časem si zvykla.
Pomalu vstala a potichu sešla do kuchyně, za oknem už svítilo slunce, ale Max si toho vůbec nevšimla. Po neštěstí v L.A. se vrátila do Anglie. Nechtěla zůstat ve městě, kde zemřel její manžel a láska.
"Zase nemůžeš spát?" Max leknutím upustila sklenici vody.
"Tohle mi nedělej. Vyděsila si mě." Podívala se Max na Lily. Spolu s Jamesem jí nabídly možnost bydlet s nimi. Max to přijala. Mohla sice bydlet u táty, ale ten měl teď starosti s Madison a jejich novorozenými dvojčaty - Rose a Henrym.
"Reparo." Ukázala na sklenici, která se opět scelila.
"Omlouvám se. To jsem nechtěla."
"To nic, je to přece tvoje kuchyň." Namítla Max a sedla si ke stolu. Lily ji následovala.
"Stále jsi mi neodpověděla."
"Na co?" Zeptala se slabě, oči přivřené.
"Proč zase nemůžeš spát."
"To nic, nedělej si starosti Lily. Budu v pořádku." Uklidňovala sebe i ji.
"Kdy?" Zeptala se Lily starostlivě.
"Až to všechno skončí."
"Max…" Povzdechla si Lily.
"Co Lily? Máš ještě nějakou otázku v tomhle ranním dotazníku?" Rozčílila se Max. Lily nic neřekla, konečně poprvé za čtyři týdny, Max dala průchod svým citům.
"Protože pokud ne, tak…" Nedořekla větu, Lily ji pevně objala a nechala plakat.
"Omlouvám se…." Vzlykala Max.
"To je v pořádku, chápu to." Konejšila ji Lily. Tolik si přála, aby všechno bylo zase v pořádku, aby Max byla šťastná. Věděla, že to není možné, přesto si to dál přála.
"Nevím jestli to bez něj zvládnu." Tišila své vzlyky.
"Slíbil mi, že mi nikdy neublíží, ale udělal to."
"Víš, že dobrovolně by to nikdy neudělal. Ty si ho neviděla jak byl nervózní, když si byla na klinice. Bylo s ním k nevydržení." Usmála se při té vzpomínce Lily.
"Tolik mi chybí."
"Já vím, ale jsme tu my. Nenecháme tě v tom." Max se slabě usmála a Lily úsměv vrátila, pak ji ale zrak padnul na hodiny a zhrozila se.
"Honem se obleč! Úplně jsem na to zapomněla!" Vykřikla a letěla po schodech do ložnice. Max ji omráčeně sledovala. Nechápala co se děje.
"Max! Honem! Za chvíli začne schůze řádu!" Max vyběhla za ní, do svého pokoje. Příliš se nerozhlížela a popadla co jí padlo pod ruku, džíny a starý svetr. Vlasy si raději sepnula do drdolu, aby ji nepřekážely. Na schodech pak málem srazila Lily, která na ni již čekala.
"Cítíš se na to?" Zeptala se ještě opatrně Lily.
"Ano."
"Dobře." Obě vstoupily do krbu. Lily popadla hrst Letaxového prášku a hodila ho do krbu, kde se zelenou mlhou zmizely. Letěly přes řadu krbů až vypadly ve velké místnosti. Stálo tam už hodně lidí, některé znaly osobně jiné jen od vidění. Max zahlédla Franka s Alicí, Lucy a pár lidí, se kterými se bavila ještě ve škole.
"Lily!" Všimla si jich i Lucy.
"Ahoj." Pozdravila ji i Max.
"Max!" Všimla si jí až teď.
"Přišla si." Max se maličko pousmála.
"Jo."
"Pojď posaďte se tady s námi." Max rychle vrhla pohled na Lily. Pochopila.
"Lucy moc rády, ale musíme ještě počkat na Jamese s Remusem."
"Ooo….jasně, chápu. Možná později." Lily kývla na souhlas, ale Lucy už byla pryč.
"Vždycky byla takový živel?"
"Nikdy sis toho nevšimla, že?" Usmála se Lily.
"Ne." Souhlasila s ní Max a divila se, kde se v Lucy bere taková energie.
"Netrvá to dlouho?" Začala ji ovládat panická hrůza, že se něco stalo.
"Všechno je určitě v pořádku." Na její slova vtrhly do místnosti čtyři postavy, Brumbál, Moody, James a Remus.
V místnosti zavládlo ticho. Zraky všech je sledovali a čekali co se stane. Jako první začal mluvit Brumbál.
"Odpusťte nám menší zdržení, ale mělo to svůj důvod, který vám hned osvětlíme…Nyní se prosím posaďte." Lidé z Fénixova řádu poslechli. neměli důvod, proč ne.
"Předem vám děkuji, že jste sem všichni dorazili." Začal znovu mluvit Albus.
"Jak se cítíš?" Šeptal k Max Remus.
"Mnohem lépe, děkuji." Šeptala zpět.
"Jsem rád, že jsi přišla."
"Já taky. Už se to musí konečně vyřešit." Podívala se na něj vážně a pak se znovu věnovala Brumbálovi.
"Dnes jsme udělali velký krok kupředu. Nejenže jsme dnes zatkli spoustu věrných Temného pána, ale také jsme na stopě panu Pettigrewovi, kterého…." Max se udělalo černo před očima. V uších ji hučelo a žaludek se jí zhoupl. Několikrát zatřepala hlavou, aby to odehnala, ale nepomohlo to. Chystala se zvednout a vyběhnout ven na čerstvý vzduch, nohy ji zklamaly. Poslední co slyšela byl vyděšený výkřik.

Remus byl tak rád, že znovu viděl Max. Jistě, ještě pořád se trápila Siriusovou smrtí, ale už se trochu i usmívala. Už nepřipomínala chodící mrtvolu bez emocí. Měl o ní strach a chtěl být její oporou, ale věděl, že nechtěla.
Najednou ho z přemýšlení vytáhl pohyb vedle něj. Viděl jak Max zbledla, zatřepala hlavou jako by chtěla odehnat nepříjemnou mouchu a pak omdlela. Rychle ji zachytil a odnesl do vedlejší místnosti na gauč. Spolu s ním tam také byla Lily s Jamesem. Porada vedle pokračovala dál. Jim to bylo jedno, oba věděli co se tam bude projednávat a Lily to mohl James říci kdykoli.
"Je v pořádku?"
"Nevím." Max se naštěstí už začala probouzet.
"Kde? Co se stalo?" Ptala se jak se snažila posadit.
"Omdlela si." Říkala jí Lily.
"Říkal jsem, že je to blbý nápad řešit před ní." Mračil se James. Bral ji jako mladší sestru, kterou neměl. Cítil potřebu ji bránit a nelíbilo se mu, že by ji měl někdo znovu ublížit. Lily se na něj zamračila.
"Promiň." Pokrčil omluvně rameny.
"Vážně Max, měla by si zajít k doktorovi." Začala opatrně Lily. Max se na ni, ale obořila.
"A co by mi řekl Lily? Jste vystresovaná? To vím i tak." Lily se zatvářila dotčeně, ale i Remus s Jamesem byli proti ní. Takže bohužel pro Max, musela slíbit, že k němu skutečně zajde.

Max stála, i s Remusem, před ordinací doktora ke kterému ji objednala Lily. Max se tam zrovna dvakrát nechtělo, ale poté co ji všichni tři zavyhrožovali, že ji svážou, souhlasila.
"Vážně mi to přijde zbytečné." Reptala jak je sestřička pozvala dovnitř.
"Tady jste paní Blacková…Prosím posaďte se." Přivítal je postarší doktor. Max se nerózně ošila, ale poslechla.
"Takže jaké máte problémy?"
"V podstatě žádné." Zalhala a přikrčila se před Remusovým káravým pohledem.
"Špatně spí, má výkyvy nálad, motá se jí hlava a včera omdlela." Vyjmenoval za ní Remus. Doktor se tomu pouze usmál.
"Byl jsem informován, že jste se léčila s Leukémií. Je to pravda?" Díval se do její složky.
"Ano."
"Dobrá, navrhuji tedy nejdříve provést krevní testy na zvýšenou přítomnost bílých krvinek a pak budeme pokračovat dále." Max i Remus souhlasili. Sestřička pomocí hůlky tedy odebrala vzorek a poslala je sednout zpět do čekárny. Po půl hodině čekání je pozvala zpět.
"Dobrá už zde máme výsledky a je to zcela něco jiného." Usmíval se na ně doktor od dveří. Max s Remusem na něj koukali s očekáváním.
"Jste těhotná paní Blacková, gratuluji!" Pod Max se zhoupla země a nebýt Remusových silných rukou asi by spadla na zem.
Oběma se v tu chvíli ozývala ta sama slova. Těhotná...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Hope Hope | E-mail | Web | 25. února 2009 v 20:18 | Reagovat

to není fér :o( Danule, já bych tě nejradši uškrtila :o( první zabiješ Siriuse a teď zjistí, že čeká miminko :o( grrr...jasně, počítala jsem s tím delší dobu, ale stejně :o( chjo...chudák holka...ale kapitola byla krásná :o)

2 Sawarin Sawarin | Web | 25. února 2009 v 23:13 | Reagovat

No já čumím... Abych pravdu řekla, tak jsem stále doufala, že by mohl Sirius nějakým zázrakem přežít.. To se ale bohužel nestalo.. No ale tahle kapitola.. Prostě čumím.. Těhotná.. Nemám slov... Jinak je to skvěle napsaná kapitola..:)

A co se týče dalších kapitol.. Já bych ráda pokračování k týhle povídce.. Bratrstvo mrtvých jsem po pravdě rečeno zatím nečetla, ale určitě se na něj brzo vrhnu..:)

3 jáááááááááááá jáááááááááááá | E-mail | 1. března 2009 v 22:26 | Reagovat

moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog

4 jáááááááááááá jáááááááááááá | E-mail | 1. března 2009 v 22:27 | Reagovat

moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog

5 jáááááááááááá jáááááááááááá | E-mail | 1. března 2009 v 22:27 | Reagovat

moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog moc moc supr bog

6 jáááááááááááá jáááááááááááá | E-mail | 1. března 2009 v 22:28 | Reagovat

ona ví od koho:D:D

7 jáááááááááááá jáááááááááááá | E-mail | 1. března 2009 v 22:28 | Reagovat

byl jsem tu fantomas!!!

8 Danula Danula | E-mail | Web | 3. března 2009 v 16:17 | Reagovat

jáááááááááááá: to víš, že vím:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama